Вверх

День народження Юри Литвиненка

День народження Юри Литвиненка
День народження Юри Литвиненка

28 вересня в день народження Юрія Литвиненка, який загинув у грудні минулого року в зоні АТО, відбулася панахида та відкриття пам’ятника на його могилі. Посмертно Юрія було нагороджено Орденом Богдана Хмельницького 3 ступеня.

У селі Шелестове Коломацького району на Харківщині зібралися люди, які добре знали Юрія — шкільні та університетські друзі, співробітники, воїни-побратими, волонтери; а також ті, що дізналися про героя лише після загибелі — представники районної влади, вчителі та учні місцевої школи. Панахиду відслужив протоієрей Віктор Маринчак.

Ініціатором події стала мама Юрія — доцент Харківського педагогічного університету Наталя Левченко. Кошти на пам’ятник, говорить Наталя, збирали всім світом — хтось перераховував на картку, хтось просто приходив і приносив додому. Таким чином, була зібрана необхідна сума, що й дозволило відкрити пам’ятник і відсвяткувати перший день народження без винуватця події.

Зараз Наталя Микитівна Левченко опікується онукою Лесею, донькою сина й єдиною радістю, яка підтримує її після страшної події. Але далеко не всі готові підтримувати Наталю з Лесею в їх природному прагненні бути разом.

Управління служб у справах дітей в особі Олександра Малька за активної підтримки заступника міського голови Світлани Горбунової-Рубан із якоїсь невідомої причини хотіли б бачити Лесю в міському реабілітаційному центрі.

Тому надломлена горем Наталя Левченко сьогодні потребує підтримки громадськості, засобів масової інформації, депутатів різних рівнів, політичних і громадських організацій тепер у боротьбі зі свавіллям міської влади за найріднішу людину — свою 8-річну онуку Лесю.

Hosting by ED