Вверх

Лера-українофобка працює в Ленінському суді та навчається в Юридичному університеті

Лера-українофобка працює в Ленінському суді  та навчається в Юридичному університеті
Лера-українофобка працює в Ленінському суді та навчається в Юридичному університеті

20 вересня в Червонозаводському суді нарешті продовжилися слухання в справі про «побиття» луганського прокурора. «Потерпілий» та єдиний свідок від обвинувачення своїм небажанням з’являтися до суду загальмували процес майже на чотири місяці.

Цього разу з’явилися всі! Здійснилася навіть заповітна мрія прокурора-фальсифікатора Трифонова — показати судді відеозапис так званого «побиття». Судячи з усього, це не справило очікуваного ефекту.

Чого не можна сказати про головну героїну судової вистави, свідка звинувачення Валерії Радько. Як неординарна актриса, силою свого таланту вона затьмарила всіх присутніх. І це при тому, що, як свідок, з’явилася всього на півгодини, але ефект від її появи зберігався до кінця засідання.

Тому, опускаючи всі інші деталі й подробиці, буду писати лише про Леру. Ця 21-річна особа вразила тим, що достатньо літературні слова «сука» й «мразь» безапеляційно відносить до «нецензурной брани» і «матерных выражений». Така ось тендітна панянка! Натомість «Слава Україні!», «Слава нації!», на її тверде переконання є «националистическими лозунгами», неприпустимими в судах Харкова.

Українську мову вона «понимает», але розмовляти чи навіть намагатися вживати в своїй службовій діяльності вважає для себе ганьбою. Принципово й демонстративно державний службовець Лера Радько продовжує сидіти при виконанні Гімну України й ігнорує всі зауваження, коли їй пропонують послухати його стоячи. Та найбільше вражає те, що вона навіть не намагається приховати свої антиукраїнські погляди. При цьому не вбачає ніякого протиріччя між своєю ватною позицією та службою в державному суді України.

Стосовно брехні, названої свідченнями, поговоримо якось наступного разу. А тут я хотів би звернути увагу всіх небайдужих до того, хто сьогодні працює в державних структурах.

Радько Валерія Віталіївна займає посаду секретаря судового засідання Ленінського районного суду міста Харків (голова суду В. Бондаренко) та навчається в Харківському національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого (ректор вузу В. Тацій).

Сьогодні вона працює проти держави, за що отримує кошти від тієї ж таки держави. Звичайно, можна сидіти й ковтати все це, але дуже скоро настане час, коли українофоб отримає статус судді й буде судити вас і ваших дітей.

Ось тоді дійсно буде пізно щось робити та й скаржитися буде ні на кого, окрім самих себе, за те, що вчасно не звернулися до голови суду, атестаційної та люстраційної комісій, керівництва вузу з тим, щоб українофобів на зразок Лери й близько не допускати до державної служби.

При цьому цілком ймовірно, що доведеться спостерігати цинізм і знущання зі здорового глузду: сидіти буде той, хто промовляє «Слава Україні!», а садити та, хто вважає це лайкою. І все це — іменем України!

Тому терміново слід щось робити.

Бо час іде!..

Hosting by ED