Вверх

РОЗМОВА З ПАНЕЮ ГЛУХАЧЕВОЮ (заочна, без відповідей, хоча конче потребує реакції)

РОЗМОВА З ПАНЕЮ ГЛУХАЧЕВОЮ (заочна, без відповідей, хоча конче потребує реакції)
РОЗМОВА З ПАНЕЮ ГЛУХАЧЕВОЮ (заочна, без відповідей, хоча конче потребує реакції)

Двое в комнате. 

Я 

 и Ленин — 

фотографией 

на белой стене… 

В. Маяковский. Разговор

с товарищем Лениным

 

Як і більшість моїх співвітчизників, я, здається, ніколи не вірив у чесність і порядність міліціонерів, прокурорів і, навіть, суддів. Але про адвокатів у мене була значно краща думка.

Цікаво, що склалася вона завдяки знайомству з адвокатом Тарасенком. Приємно було усвідомити, що в наші неадекватні часи, існують люди, здатні кинути виклик наскрізь прогнилій корупційній системі: не підтримувати й засуджувати дії адвокатів-посередників, що «заносять» хабарі суддям і прокурорам; братися захищати учасників бойових дій, на яких злочинна домовленість тих же прокурорів із суддями вже поставила хрест. 

Більш того, йому якимось дивом вдається доносити правду й у багатьох випадках встановлювати законність і справедливість. Чи може таке сподобатися корумпованим прокурорам і суддям, які вже домовились і поділили «мзду»?

Тому вони й пишуть, нещасні й ображені, тому й скаржаться. А єдиним місцем, куди можна поскаржитися на адвоката є Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Харківської області, яку очолюєте ви, пані Глухачева. Але про це потім…

Зараз хочу представити людину, яка піддала сумніву тезу про чесність і порядність адвокатів. Це людина на прізвище Стєбєлєв. Ось таке рідкісне, ні, не прізвище, а його транскрипція українською мовою. При використанні всіх мовних правил там мала бути лише одна літера «є», а так аж три! Тому дана транскрипція є такою ж дивною й неосяжною з точки зору філології, як російське слово «длинношеее». Але не це головне…

Людина з таким прізвищем має масу достоїнств: він не просто адвокат, він — секретар дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області, арбітражний керуючий, заступник Голови Третейського суду, суддя Третейського суду, директор «АСАД ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ», член адвокатського об’єднання «Харківська обласна колегія адвокатів», член Спілки адвокатів України. Ось як!

І йому, як такій видатній, а головне — чесній людині, довірили перевірити ті звинувачення, які приводить у своїй скарзі суддя Ізюмського суду Гуренко. Найбільшої образи всім присутнім на засіданні начебто завдав вислів Тарасенка, що мешканці Луганщини — то є «лугандон». Саме цей вислів став головним артефактом при прийнятті рішення КДКА!

Тепер саме час повернутися до організації, яка відстоює й захищає адвокатів від свавілля суддів і прокурорів. Якою, як пам’ятаєте, керуєте ви, пані Глухачева. Після всього, що вчинили у відношенні до свого колеги Тарасенка — а саме: без його відома завели проти нього справу, без його присутності й попередження прийняли рішення; а після цього навіть забули повідомити, що таке рішення прийняте. Більш того, рішення КДКА, ухвалене 17 січня, з’явилося в реєстрі лише через тиждень 24 січня. Й лише тоді адвокат Тарасенко дізнався по «благородний» вчинок своїх колег.

Так ось, після всього вказаного й набуття розголосу ви, пані Глухачева, не знайшла нічого кращого, як звернутися до громадськості й повідомити, що на Тарасенка надійшло аж 8 скарг! Що це? Намагання кількістю вирішувати проблеми якості?! Але ж ви розглядали одну скаргу, подану суддею Гуренком і перевірену Стєбєлєвим!

Може це натяк на те, що коли будуть розглянуті й інші скарги, то рішення буде значно жорстокішим? А може пані Глухачевій невідомо, що сьогодні переважна більшість справ, які розглядаються в судах, є сфальсифіковані поліцією й прокуратурою? Невідомі випадки, коли судді готові прийняти будь-яке незаконне рішення за винагороду? Ви не знаєте, що сьогодні тотальні звинувачення наших бійців-патріотів антиукраїнськими силами, що діють усередині країни, стали нормою в судах? Чи може ви сумніваєтеся, чи потребують захисту адвокати в цих нелюдських протизаконних умовах? І так ви їх захищаєте???

І в останнє повертаємося до видатної й напрочуд правдивої людини з масою обов’язків і посад на прізвище Стєбєлєв. Це саме йому надали честь перевірити правдивість свідчень судді Гуренка. За сьогоднішнього рівня технічних засобів великих проблем це не становить. Усі засідання фіксуються аудіопристроєм, отримуєш запис, прослуховуєш і робиш висновок. Чи то Стєбєлєв не мав можливості отримати такий запис, чи просто не слухав його, але у висновку він написав, що наведені дані підтвердилися.

Якимось дивом виявилося, що існує ще й відеозапис саме вказаного моменту засідання суду з обговоренням терміну «лугандон». Тепер можна з повною відповідальністю стверджувати, що Гуренко написав неправду. А коли говорити, так, як воно було, — просто збрехав. Що зробив Стєбєлєв, — тут навіть коментувати немає потреби.

Тому виникає питання до вас, пані Глухачева: а як ви вчините з секретарем палати за відверту брехню? Чи зупините його право на заняття адвокатською діяльністю після того, як брехня повністю доведена? Чи вам завадять оті три «є»???

А може потрібно вісім скарг на цього пана? Так це простіше простого!..

P. S. До речі, прізвище Тарасенко, що належить особі чоловічого роду, в українській мові змінюється за відмінками: Тарасенка, Тарасенку, Тарасенком. І хоча воно не таке унікальне, як Стєбєлєв, принаймні адвокати мають володіти державною мовою…

Артем ПРАВДЮК

Hosting by ED