Вверх

Справа про порнографію

Справа про порнографію
Справа про порнографію

30 травня об 11.30 в Київському районному суді розглядатиметься заява Олександра Кухаренка про відвід судді Золотарьової. Заяву розгляне інша суддя цього ж суду — Муратова.

Золотарьова добре відома як суддя, що задовольняє фейкові позови, фальсифіковані хабарниками з поліції та прокуратури. У 2006 році вона без будь-яких підстав визначила покарання в 10 років позбавлення волі за такою надуманою перевертнями-міліціянтами справою. Європейський суд вказав на порушення суддею трьох статей Конвенції з прав людини. Однак тоді, в 2006-му суддя за дивним збігом придбала собі автомобіль «Honda Civic».

Саме така справа розглядається суддею зараз. П’ять відводів не дали ніяких результатів. Хоча наданої суду інформації було б достатньо не лише відвести суддю, а й звільнити з посади й, навіть, посадити на лаву підсудних.

Це та суддя, яка добре відома не лише європейському співтовариству, а на Батьківщину, вірніше — в «Батьківщині». Це вона виносила рішення стосовно засудженої Тимошенко, щоб скоротити термін знайомства захисників з матеріалами справи. Це вона винесла умовні терміни покарання винним у пожежі на «Хартроні», де загинуло вісім чоловік…

Суддя Золотарьова дозволяє собі порушення всіх процедурних норм: вона призначає слухання й навіть виносить ухвали до розгляду заяви про її відвід; вона зустрічається зі свідками обвинувачення з тієї ж поліції; вона призначає адвоката, котрому наплювати на підзахисного; вона домовляється з прокурором і не повідомляючи обвинуваченого про засідання, виносить йому штрафи за неявку; вона не дає можливості оскаржити свої неналежні ухвали в апеляційному суді.

На жаль, жоден з цих фактів поки що не зміг справити враження на колег судді, які також працюють в Київському районному суді. Існує злочинна домовленість, коли судді дотримуються так званої корпоративної етики. Так має відбутися й на цей раз, оскільки Золотарьова вже призначила наступне слухання на 31 травня. Отже, їй відоме рішення суду, стосовно відводу?

Цікаво, це вона таким чином ігнорує дії своєї колеги чи, навпаки, колега вже завірила її, що рішення буде не на користь заявника? Тоді де тут судочинство, чесний і незаангажований український суд, який конче потрібен Україні???

Чекаємо всіх, хто не байдужий до суддівського свавілля, в Київському суді (вул. Валентинівська, 7-Б; метро «Студентська») 30 травня об 11.30. Підтримаємо патріота й відведемо злочинницю-суддю Золотарьову РАЗОМ!

СЛАВА УКРАЇНІ! 

Hosting by ED