Вверх

Як обирати академіків академії правових наук

Як обирати академіків академії правових наук
Як обирати академіків академії правових наук

Приводом для розслідування служило публікація адвоката Тарасенка на сайті Харківського кризису інфоцентру про Національну академію п ... своїх наук України (тут - юридичних наук). 

 

Не всім, ой не всім зразу зрозуміло глибину падіння цих начебто науковців, глибинні причини їх поведінки та моральні наслідки для держави та її законослухняних громадян рішень цього харківського створіння.

Тому почнемо пояснити академії та корупцію, яка їх охопила. Просто і на прикладі. Без міцних слів, але з бажанням міцно прикластись до цих ... фізичних осіб.

Отже. Жодних здогадок та натяків. Тільки прямі посилання на офіційні та доступні сайти, відкриті джерела з фото-відео. Приготуймось допозиИвів.

 

Про що написав адвокат, кандидат юридичних наук, у недалекому минулому доцент Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого?

(Ви помітили, що в назві цього закладу немає посилання на державу, яка начебто представляє цей виш? Так от це тільки квіточки ...)

Адвокат відкрив очі на те, що було відомо вже рік, але юридична спільнота сором не помічала і вважала чи не найкращим проявом відзнаки українських науковців-правників. А насправді ... Подивимося з іншого боку на ці рішення. На рішення, їх прихований механізм народження і кінцевий мету всього, що з ними пов "язано.

Вибачаюсь, що посилання беру з різних джерел – так тобі, шановний читачу, буде важче, але.. це буде об»єктивніше, адже саме така стоїть задача  перед трьохсерійним (2 та 3 частини) і досить поверховим екскурсом у казковий світ, де чи не єдиною кричалкою є VIVAT AKADEMIA!

Як же слід обирати найшанованіших із тих, за кого не буде соромно їх колегам?

 

Історія перша.

 

Ось повний перелік членів академії правових наук.

"Дійсними членами Академії (академіками) обрані вчені України, які зробили істотний особистий внесок у розвиток правової науки, її організацію, підготовку наукових юридичних кадрів та розбудови української демократичної правової держави, мають, як правило, наукову ступінь доктора наук або вченого звання професора . До складу Національної академії правових наук України входить 51 дійсний член (академік):

1.    Андрейцев Володимир Іванович

2.    Бандурка Олександр Маркович

3. Баулін Ю. В.

4. Битяк Ю. П.

5. Борисов В. І.

6. Васильєв А. С.

7. Воронова Л. К.

8.    Гавриш Степан Богданович

9. Гетьман А. П.

10. Гончаренко В. Г.

11. Гончаренко В. Д.

12. Грошевий Ю. М.

13. Гуторова Н. О.

14.  Журавський Віталій Станіславович

15. Зайчук О. В.

16. Зеленецький В. С.

17.  Ківалов Сергій Васильович

18.  Комаров В'ячеслав Васильович

19. Коновалова В. О.

20. Копиленко О. Л.

21.  Костенко Олександр Миколайович

22. Костицький М. В.

23. Крупчан О. Д.

24. Кузнєцова Н. С.

25.  Кучерявенко Микола Петрович

26.  Литвин Володимир Михайлович

27. Луць В. В.

28. Малишева Н. Р.

29. Мамутов В. К.

30.  Медведчук Віктор Володимирович

31.  Нор Василь Тимофійович

32. Панов М. І.

33. Петришин О. В.

34.  Притика Дмитро Микитович

35. Рабінович П. М.

36. Святоцький О. Д.

37.  Сегай Михайло Якович

38. Селіванов А. О.

39.  Селівон Микола Федосович

40. Семчик В. І.

41.  Сіренко Василь Федорович

42. Скакун О. Ф.  

43. Скрипнюк О. В.

44.  Табачник Дмитро Володимирович

45. Тацій Василь Якович  

46. ​​Тимченко І. А.

47. Тихий В. П.

48. Шевченко Я. М.

49. Шемшученко Ю. С.

50. Шепітько В. Ю.

51. Щербина В. С.

Є ще і це посилання, користуйтесь для порівняння та відомі відомих в країні осіб.

Далі.

Членами-кореспондентами Академії обрані вчені України, які зробили значний особистий внесок у розвиток правової науки, підготовки наукових кадрів та розбудови української демократичної правової держави , мають наукову ступінь або вчене звання. До складу Академії входять 83 член-кореспондента:

1. Андріко О. Ф.

2. Балюк Г. І.

3. Барабаш Ю. Г.

4. Берназ В. Д.

5. Бобкова А. Г.

6. Борисова В. І.

7. Буроменський М. В.

8.    Варфоломеєва Тетяна Вікторівна

9. Вінник О. М.

10. Волков В. Д.

11. Гаращук В. М.

12. Голіна В. В.

13. Головатий С. П.

14. Грищук В. К.

15. Гусаров Сергій Миколайович

16. Денисов В. Н.

17. Дзера Олександр Васильович

18. Довгерт А. П.

19. Дрёмін В. М.

20. Єрмолаєв В. М.

21. Жигалкін П. І.

22. Жилінкова І. В.

23. Журавель В. А.

24. Задорожній Олександр Вікторович

25. Заєць Анатолій Павлович

26. Знаменський Г. Л.

27. Коваленко В. В.

28. Козюбра Микола Іванович

29. Колісник В. П.

30. Колодій А. М.

31. Конопльов В. В.

32. Костицький В. В.

33. Кохановська О. В.

34. Коцюба О. П.

35. Кресіна І. О.

36. Кривенко Л. Т.

37. Крижановський А. Ф.

38. Кубко Є. Б.

39. Лемак В. В.

40. Литвак Олег Михайлович

41. Майданик Р. А.

42. Максимов С. І.

43. Маляренко В. Т.

44. Марочкін І. Є.

45. Мироненко Н. М.

46. ​​Мироненко О. М.

47. Мурашин Г. О.

48. Мурашин О. Г.

49. Навроцький В. О.

50. Нагребельний В. П.

51. Настюк В. Я.

52. Нижник Н. Р.

53. Носік В. В.

54. Оборотов Юрій Миколайович

55. Олефір В. І.

56. Оніщенко Н. М.

57. Орлюк О. П.

58. Пилипчук В. Г.

59. Погрібний С. О.

60. Підцерковний О. П.

61. Прилипко С. М.

62. Процевський О. І.

63. Румянцев В. О.

64. Сібільов М. М.

65. Спасибо-Фатєєва І. В.

66. Статівка А. М.

67. Стефанчук Р. О.

68. Стрельцов Є. Л.

69. Тертішніков В. І.

70. Тіщенко В. В.

71. Туляков В'ячеслав Олексійович

72. Харитонов Є. О.

73. Харитонова О. І.

74. Хуторян Н. М.

75. Чанишева Г. І.

76. Шакун В. І.

77. Шаповал В. М.

78. Швець М. Я.

79. Шевчук Станіслав Володимирович

80. Шульга М. В.

81. Ярмиш Олександр Назарович

82. Яроцький В. Л.

83. Яценко Станіслав Сергійович

В російській версії все набагато солідніше. Ну так це і зрозуміло.

І ще є зарубіжні члени академії.

Очолює це поважне зібрання член ЦК КПСС .

 

Досить для початку?

Для харківки я не буде новиною, а для наївних українців повідомимо, що начальником президента Національної академії правових наук України є такий собі Геннадій Адольфович, він же Кернес, він же харківський мер, випускник юракадемії ... і інше, та інше. Переконайтесь.

 

В Статуті , кажуть правознавці, оцієї самої академії, записано, що академіки можуть бути обраними особами ДОВІЧНО. Ну, не можуть колеги-академіки позбавити ще живого мерзоту членства, навіть якщо вона і є саме такою. Правда, самі академіки вважають зовсім іншим. І честь і гідність своїх позбавлених таких якостей членів будуть захищати палко, у судах та вищих кабінетах. От побачите.

(А от північна сусідка, яка також має свою згуртова академію, може виганяти академіків дуже просто. Справді українських вчених у тому, що закладі зустрічають щось не доводилося. Може шукали погано?)

Так от дещо про закордонних членів академії треба розглянути більш детально.

Перший в списку значиться Вільям Елліотт Батлер (Сполучені Штати Америки). Ну, США так США, хай буде. Але ось витяг з тексту на сайті:

«У 2004 р. Став головним редактором «Російське право: теорія і практика», видаваного Російською академією юридичних наук, а у 2005 р. - позаштатний редактор «Журнал порівняльного правознавства». Член редколегії "Московського журналу міжнародного права". З 2011 р. Є іноземним членом наукової ради юридичного журналу «Право України», з 2012 р. - науковий консультант юридичної журналу «Право України» (англійська версія), голова наукової ради науково-практичної професійної журналу «Право США» та член наукового ради науково-практичних професійних журналів «Порівняльне правознавство», «Міжнародне право» - додатки до юридичної журналу « Право України ».

У 1991 р. Був обраний першим іноземним членом Спілки юристів м. Москви, а у 1990 р. - почесним членом Радянської асоціації морського права , у 1995 р. - почесним членом Асоціації правників ділового миру Казахстану. У 2004 р. Обраний членом Союзу російських юристів. У 2013 р. Обраний іноземним членом Національної академії правових наук України.

Нагороджений Почесною грамотою Міжнародного союзу юристів (СНД) (1996, 2004 рр.), Медаллю Г. І. Тунккіна Російського об'єднання міжнародного права (2003 р.), Почесною грамотою Російської асоціації морського права (2003 р.), Медаллю Івана Федорова та Дипломом за внесок у англо-російські культурні зв'язки (2004 р.), Почесною грамотою Російського об'єднання міжнародного права (2007 р.). Ну і Почесним знаком Верховного Суду України «За вірність закону» (2012).

Як там: «піндос»? Не ображайтесь, пане Магістр права (LL.M.), Юридичний факультет Академічного правового університету при Інституті держави і права РАН (1997), але Вас саме так називают в ерефії.

 

Комиссаров. Чем заслужил этот уникальный ученый свое местов в академии украинской? Не знаю. Может тем, что он русский с близкой сердцу каждого убежденного коммуниста фамилией через два С? А может потому, что готовил для Украины специалистов по терроризму да обосновывал ответственность нашей летчицы, разрабатывая теорию и практику применения уголовного права, эксперные заключения для думы да следственного комитета? Себя нашим академиком считает, хотя… оно ему надо?...

(Мы некоторые “случайные” горизонтальные и вертикальные связи рассмотрим не только здесь, но сколько еще предстоит узнать, а  при желании  —  и разоблачить именно коррупционных взаимоотношений в этом лженаучном мире).

 

Голиченков, эколог, признанный специалист в своей отрасли…

Этот также упоминает о своем отношении к Украине. Но! Он, оказывается,  подрабатывает у нас … «действительным иностранным членом Национальной Юридической Академия имени Ярослава Мудрого»! Мамадарагая, да они смеются над вами, академики провинциального росийского уезда, ухахатываются над местечковыми «юридическими академиями»! И вот откуда мода не указывать в названии это недогосударство Ук’раина…

Да и по поводу узкой специализации синего «Зеленого человека года 2001» не обольщайся, уважаемый читатель. Це ж треба так довго досліджувати теоретичні проблеми землекористування в РФ, щоб в 2005 році отримати Нагрудний знак «Антитерористичний центр СНД» (у вас не йокнуло від згадки про цю спеціалізованої структурі?), А потім Пам'ятні медалі Союзної держави «За співпрацю» і « За бесупречную службу »(2010 р.) - в аккурат після прийому до зарубіжних членів вітчизняної академії. Про дивних нагорах, правда, сайт академії юридичних наук (напевно, за незнанням) умалчивает.

Яковлев . Вот его страница на сайте президента государства-агрессора. Советник з 2005 року. Этого ... ла-ла-ла-ла. Вот его сведения из википедии . Як думаете, Виниамин хоча б вкаже своє членство в якійсь академії? Конечно! Він - член-кореспондент Російської академії наук. Тепер зрозуміло, в якій академії ви знаходитесь, панове? Да-да, ти 51 + 83. Да і не в філії - нерозуміння харківського.

Все никак не можу вгадати ... Где це я їх бачив разом ... Ну , Яковлева і Тація ... Подскажите, лысый знатоки! Ах да! В список членів ЧК КПСС. Кто б мог подумать!

Знаете, що пише цей Яковлев? "Юрист без нравственной основы - опасный человек, его надо отлучать от профессии". Почитайте , академики, умный чел вести ...

Вот уж воістину не в бров, а в очі. Так скільки потрібно відлучити від професії потерпілого всяких орієнтирів правознавців? Аннексирован наш полуостров. Каждый цивилизованный человек розуміє, що произошло грубейшее порушення норм міжнародного права. Який категоричний моральний імператив повинен рухатись перш всього людини, потім громадянина, а потім професіонала-правознавець, вченого-юриста, академіка з сотні виборчих? Не знаєте?

А вони, академики, знають. И молчат. І молчат, виправдовуючи своїх чужих людей, чужих серед своїх, усміхаючись тим, що можуть з усмішкою на лице пояснити, як законно і комфортно бути чужими для країни проживання, сограждан.  

 (Як попал до списку зарубіжніх членів академии Співвідавець журнал Євангелічного церковного права, член німецького союзу викладач державного права, член Ради Інститут церковного права євангелічної церкви в Німеччині Карл-Герман Кестнер, Який захистів один докторську дисертацій в університеті м. Тюбінген за фах «публічне право І церковне право », нам не відомо. Але і ця дивна факту є пояснення - дізнаємося).

 

А я пропоную звернути Рамус щод цьое грандіозний заходу -   Первий загальноросійський ФОРУМ «ЮРИДИЧНИЙ ОСВІТА: МЕХАНІЗМИ УПРАВЛІННЯ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСАХ»

 

 

І те, що цей "форум" пройшов у готельному комплексі з милою серцею за назвою МРІЯ багато що скаже для інтуїтивного читача.

Ба! Хто в організаторах! Та невже ж таки той самий Яковлєв ? Та не може бути! Поруч з Аксьоновим? Ні-ні, це в ужасті!

А ось проект порядку денного цього Першого форуму. Звичайно ж Яковлев, куди без нього. А це ще хто? Як ?! Просто до сльоз умілєнія: знову на на достойній місці, знову загримірований під зеленої людини в 2014 році, ввічлива людина року 2015 Александр Голікенков, декан юридичного факультету Московського державного університету ім. М.В. Ломоносова про землю та антитерор базікатиме. Чи ви сподівалися, що він саме тут буде представлений дійсним іноземним членом фашистської академії імені бандерівської хунти? І не сподівайтесь.

Чи, можливо, ви думаєте, що ці високочолі дяді не розуміють що творять? Так ви свята людина! Послухайте про кількість втрачених років (особливо з 2.13).

Серед доповідачів на конференції знайомі постаті. Жіночий барак, так би мовити, майбутньої колонії особливого режиму і саме в Харківській області. Всі заслужені та відмічені, випускники та любителі ХЮРІ. Тут тобі і дійсний член чистилища Лариса Опанасюк, тут тобі і Ольга Ковітіді. Остання встигла працювати навіть у Києві, закінчивши п'ять років кар'єру керівника ... чого-чого ?! Та не може бути ?!  "Декан Кримського факультету Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, м. Симферополь ".

Обратись до академії не встигли, але відпрацюють хліб, через Керч привезений, в сумлінні, навіть краще, ніж доставлений через Гоптву їх патрону. Принаймі чесно і першою піднімає питання (майте відомого в Україні дуету ) про роль керівника та вчителя Сталіна, не заслуженого забутою окупаційною українською владою. Чи висловив свою позицію керівник університету щодо "інтеграції ввіреного йому науково-педагогічного колективу та закладу до правової системи віроломного агресора"? Щось я не чула.  

Лише на сайті "Миротворець" знайдено достойне місце цим двом юридичним променам.

Тепер про зрадників. Вони-то і не зрадники взагалі, бо риба гніє з голови, а рибка, що менше, шукає де глибше. Від гнилих берегів Лопані, Немишлі, Харкова Іуди перейшли на сонячне кримське узбережжя, з під жовто-блакитним прапором - та під біло-синьо якийсь там. А хіба не врівно для цих видатних науковців під яким гербом створювати свої геніальні твори?

От, наприклад, Скакун . Із Слов "янська.

Дещо про неї ..

До того часу, поки не набралася ... ну, всі знають чого в Харкові (спочатку в Юракадемії, потім - в університеті МВС) був академіком з знанням державної мови, а з приходом окупатора став іноземним агентом і (кажуть) частим користувачем нерухомості колишньої роботи , Ректор якого перевів панянку у ранг зітріще. А от компенсація за коєне - зарплатня члена наукової ради журналу Академії. Чи думаєте задарма член радить? "Многие верят".

 

Та й сам президент непогано себе почуває в плані нерухомості ...

 

Там є ще один цікавія збіг обставинних ... Досліджуючьте спробьте порушіті крімінальнут дело против зрадніківа держави того їх покровителів у городе Харькове , ми ненароком натрапіл на прізвище Скакуна. І де б ви думали? В СБУ. Харківському обласному СБУ. На посаді заступника перебуває такий собі Саша. Пишуть про нього не зовсім приємні речі, але то минуле. Яій ж виявило, что по обидвоє бік Палаюча кордону Родичі, то в кого залишились Сумно относительно спланованої здачі інтересіва держави на самому високій ДЕРЖАВНИЙ Рівні ?

Здачі красивої, як орден Ярослава Мудрого .

Сам его вручивши Президент України Петро Олексійович Порошенко «за Значний особистий внесок у державн будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові ЗДОБУТОК той високий професіоналізма» підпісант решение про зарубіжні члени академии, члену ЦК ... вей знай . (Хоча знаєте не все. Це - також Мудрого, але московського).

 

Конопльов.

Про цю гніде потрібно сказать особливо. Поглянути на портрет цього випускника Військово-політична академія ім'я Леніна, заслужений юрист України, кавалер церковної нагород - так відразу ж стає зрозуміло про що буде вести мовлення «заступник командир роти з Політичної частині, помічник начальник політічний відділу, заступник командир части з Політичної части» і Любитель одеських та харківських учених тусовок - про вірність своєї батьківщини. І точно! Одна цитата : «в складі Росія - як велика світова держава - Крим стане процвітаючою. Лично у мене в цьому немає ні найменшого сумніву ".

Это было 25 сентября 2014 года. Ще до цього Конопльов стверджував, що «після вступу Криму до складу РФ ситуація принципово змінилася в позитивну сторону ». Академіки Академії правових наук з усіма цим погоджуються. Все. Адже приймає рішення про подальше перебування в академії НЕ Тацій одноосібно , на а загальних зборах всіх академіческіостепененних громадян України.

И «вишенька на тортике»:

 

Дожились ... «Академіки- сепаратисти» ... Реакция академии? Или и дальше буде гундосить, що це все - «заплатно» ?!

Може хоч державні оклади тепер, після цієї публікації, поверне країну письменників Конституції країни і її закони? А поглядим, час пошло.    

 

Ще про зарубіжних членів.

У далекому 1992 році Тація запросила на Перший світовий конгресс українських юристів.

 

 

Ще не як академік, ще як ректор Української юридичної академії від Спілки юристів України. Не можу сказати, що не було можливості познайомитися з провідними науковцями світу. Їздив по Європі. Був у Америці. Мав можливість співпрацювати з тисячами професорів! Кого ж обрала з поміж них для своєї Харківської академії її Президент? Можливо, Богдана Футей? Можливо, Мирослава Смородського? Можливо Ігора Бардина? Можливо, Вальтера Тарнопольського? Ось вони серед учасників того самого заходу.

  

А ми таких не знаємо ... Ну ну ...

Але знаємо Яковлєва. На першому сторіночці сайту написано хто самий видатний друг Тація. А як же, "Державний радник з правової політики при Президентові СРСР - керівник юридичної служби Апарату Президента СССР". Забули тільки сказати, що і Генеральний секретарь КПСС одночасно. Саме з них відновлюються зв`язки, інтеграційні традиції ...

Знаємо ці ці зразки, ваша мандатна комісія партії »їзду чорт забирай, знаємо. Ви вже знаєте, де цей радник президента країни-агресора організовує наукову конференцію - у Кримському федеральному окрузі. То чи осудив це ганьбу генерального секретаря академії, чи відреагував на це хоч один академік чи член дочірнього ?! Хоч один! Хоч один !!!

Адже серед них є, повинні бути хоча б з двох патріоти своєї держави ...

Ні, мовчати.

Бо вони вище цих низьких розрядів, бо одне справа отримують гради в Ізваріно, а інша - нагороди та звання. Від наших дорогих братніх університетів та їх керівників, церков і держав, патріарха і президента.   

Але ж вміємо викручуватися ці хлопці та дівчата! Вони за гріхі грошенятами вирішили відкупитись . Академічну стипендію або її частину перерахувати спробували ...

Тільки цікаво, а зарубіжні члени в якій валюті жертвували на армійських силах? І - головне! - на кого ...

 

Є, є випускник московського юридичного вишу, який може бути запрошений Тацієм до почесних академіків! Ми знайшли такого! Це навіть ... також Герой України і колишнього комуніста. Ось він, почесний доктор права Альбертського університету Канади. Звуть його Левко Григорович Лук »яненко.

 

 

Хоча, звичайно, навряд. Навряд, щоб цей склад академії навіть подумав над запрошенням до членів академії, адже ось цитата з книги «Шлях до відродження»: «... марксизм-ленінізм повинен бути засуджений не тільки як ідейне виправдання деспотизму та людноненависності, але і як духовна отрута, яка вбиває В людині цивілізаціонність і посилює кровожерну незгоду ». Ті, хто бігав по партізборам і пацам, не стануть вітати того, хто в той час за теперішню Україну сидів більше, ніж років незалежний, хто камер смертників зцілився через той кодекс, за який захищали докторські поточні.

 

В Харкові збиралися і збираються хлібом-сіллю зустріти Путіну. «А че? За законодавством і практика застосування від РФ ми не далеко пішов, мова ніколи і не забували, історія тепер має від імператорського університету російського самодержця, в гербі - тільки третій колор додати (навіть виделки ваш немає ..), Мудрий - і той русскій мір ... Еэээ Русскую правду)) придумав і продвиг. VIVAT АКАДЕМІЯ! ».

Ця єдина в Києві існуюча академія, навіть сайт, показала свою принизливу ставлення до країни. Ви думаєте, що в академії доменна зона .ua? Ви думаєте, що вона національна? Ви думаєте, що це державне заклад? Щас!

І щий ... Справжня шпігунській детектив за кращий сценарій віда шкіл радянський КДБ тієї ФСБ - у стіен вжа новой Верховної Ради України VIII скликання ... Недолюстрована агентура самі різніе кольори ті відтінкі, Власні Біографії сфальсіфікувавші ту прікріваючісь статус Национальной академии правових наук УКРАЇНИ , , за кошт державного бюджету вж п'ять рок веда активна підрівна діяльністі в інформаційном сфере : знищує відоміі інтернет-ресурс zakon.rada.gov.ua , вікрадає документи с ограниченной доступ щод програмний забезпечення веба -порталі ерховної Ради України, веб-сайти голови Верховної Ради ті комітети УКРАЇНИ, системи електронної Голосування та підрахунку голосів, стенографуваннь, ведення аудіо-, відео- та архіва пленарному засідані Верховної Ради України,

Знаєте, про кого це?

 

"Сьогодні, на честь Дня народження мого улюбленого татка Володимира, який, на жаль, зараз дуже далеко, я вирішив відвідати дивовижне місто Володимир!" «Городок маленький, але дуже милий, чимось нагадав мені Томськ з його маленькими вузькими вуличками, двох і триповерховими будинками ... на набережній, де протікає річка Клязьма, я стала свідком відзначення весілля під баян і в народних костюмах) Виглядає шикарно і дуже патріотично) в місті чисто, що важливо Ну а дороги, на жаль, дуже погані Наші московські -! це рай порівняно)! "- напишіть 12 липня 2014 року на життя без странице у ФБ відома нашістка, лідер пропутінського руху" Мішки ", Активна учасниця табору Селігер, випускниця Інституту молодіжного Є політиків м. Новосибірськ Олеся Пилипчук ...

Цікаво? Бо Володимир Пилипчук - це ось оцей .

  

Окрема розмова про премію Ярослава Мудрого, 2013 року, яку отримав СМЕРШовець, але ви дійсно думаєте, що про це ФСБшника не знають Тації чи Квіт ?! Чи академіки «просто так» підмивають члена, яка не має навіть вищої освіти ?!

В Україні є міністр науки і освіти. Він іменними листами відгукується на різні прояви сепаратизму , навіть у неділю.

А от скажіть, міністр, Академія п..их наук принципів наукової етики не порушує зовсім?

 Дякую, можна без іменних листів. Хоча ... ви й не таке ковтали ...

 

Є міністр внутрішніх справ, з Харкова. Цей може. Може?

Генеральний прокурор, антикорупційний ... Тут і так все зрозуміло.

 DFC

Дд

Ну, там ... прем'єри, президенти ... Їх любі друзі також хочуть бути академіками, захистити дисертації, вивчити дітей у престижних вузах ...

(Знаєте, де проходив такий собі "Шлях до майбутнього через примирення" за участю Мирослави Мариновича, батьків церкви. Пушкінська, 70, Харків. З кава-паузи).

 

Напередодні нові вибори до академії. Полюбуйтесь . Жодних коментарів.

Хоча ... Пилипчука бачити? Як думаєте, без грошей ... відмітять?

 

Тому все залишиться так як є. Переконаний.

«Коли верстался номер ..»

Коли готувалося до друку цього дослідження, з'явилася публікація про те, що міська рада Харкова вперше з мером Кернесом звернулася зі спірними питаннями щодо топономічних змін у місті Харкові (декомунізація першої столиці) ... де б ви думали ?

Звичайно ж до відомої будівлі на Пушкінській, на розгляд до Тації, члена ЦК ... ну, ви вже знаєте.

Звичайно ж напишуть, звичайно, дадуть висновок! «И Ленин так молодой, і юний Октябрь (ский) - впереди!»

Чекаємо-с.

 

О.Ф.Сайт

(Далі буде)

Hosting by ED