Вверх

Подія не відбулася: суд не виніс ухвалу про звільнення з-під варти

Подія не відбулася: суд не виніс постанову про звільнення з-під варти
Подія не відбулася: суд не виніс ухвалу про звільнення з-під варти

На черговому засіданні по сфабрикованій справі прокурорів міста Краматорська адвокатом Анатолієм Тарасенком було заявлено клопотання про скасування запобіжного заходу (тримання під вартою) своєму підзахистному - Роману Гапєєву. Далі відбувалося як очікуване, так і те, що є оригінальною фантазією головуючого судді по справі. 

Мабуть, колись буде виданий спеціальний посібник з найменням судді, який може розглядати зразу: клопотання адвоката про зміну запобіжного заходу, клопотання прокурора про продовження запобіжного заходу для того ж підозрюваного і клопотання прокурора про продовження запобіжного заходу для іншого підозрюваного. Таке собі процесуальне форматування, стискування процесу. Судове засідання, яке почалося після дев"ятої години так і не закінчилося не лише винесенням судового рішення, але і виходом судді у нарадчу кімнату. Просто нічим не закінчилося.

Хоча новиною є те, що адвокат, який вперше  приймав участь у засіданні і верше зустрівся з таким грубим нехтуванням законом вже подав клопотання про відвід судді. Колеги розглянуть відповідну заяву, але довіра від цього до судової системи кращою не стане.

Слідкуємо далі. Чергове засідання суд призначив на 21 вересня 2016 року.

Більше про "справа прокурорів Краматорська" дивись:

Прокурорський сатанізм

Прокурорський сатанізм -2

Hosting by ED