Система ataka.ua

 

Система ataka.ua – міжнародна система комунікацій і середовище для спілкування у мережі. До Системи приєднались Учасники з понад сотні країн — країн з усіх континентів.

Технологія ataka.ua заснована на наданні всім Учасникам єдиних інтерфейсів з безпосереднього управління своїми комунікаційними засобами, які отримує безкоштовно чи на пільгових для Учасників Системи ataka.ua умовах, та які знаходяться на зберіганні чи у власності спеціалізованих структур.

Ідентифікаційним номером та показником впливовості у Системі ataka.ua є розпізнавальний знак Системи ataka.ua відповідного типу — а-бриль (а-bril).

a-bril – це електронно-цифровий ідентифікатор Користувача для участі в онлайн-конференціях, судових засіданнях, вебінарах тощо, доступ до яких надається по пред’явленню ідентифікатора. Існують різні види підписок, кожна з яких дає різний рівень доступу до різних онлайн-активностей. Також існує так звана безкоштовна версія а-бриль (насправді оплачена системою) , доступна при реєстрації за допомогою соціальних мереж.

Учасники Системи ataka.ua мають можливість відкривати акаунти лише у Системі ataka.ua у будь-якого Користувача Системи ataka.ua. Для зручності Користувач може об’єднати свої акаунти у сховище — бункер, що має реєстраційний номер Користувача – Супер a-bril(SA).

Для взаємодії з учасниками Системи ataka.ua кожен Учасник Системи ataka.ua надає до а-бриль необхідні дані про свою особистість, які проходять перевірку і підтвердження їх достовірності через розпізнавальний сервіс Системи ataka.ua.

У Системі ataka.ua передбачені сервіси, що дозволяють вести облік а-бриль, будувати зв’язки з ними, отримувати кошти, залучати фінансування, вирішувати юридичні проблеми, укладати безпечні угоди, проводити інтернет відеоконференції, здійснювати голосування, налагоджувати а-vc тощо. Всі транзакції у Системі ataka.ua є миттєвими і безвідзивними.

На підставі комунікацій з іншими Учасниками Системи ataka.ua з обміну інформацією, для кожного Учасника Системи ataka.ua обчислюється публічний параметр – бізнес-рівень Команди ataka.ua.

Система ataka.ua постійно модернізується та вдосконалюється. Зміни до опису Системи не анонсуються і не узгоджуються з Учасниками. Учасник працює з Системою за принципом “як є”.

 

БІЛЬШЕ

КОНТАКТИ

  • Місцезнаходження:
    вулиця Сумська, 37 Б,
  • Харків, Україна
  • ataka.ua